KONGRE TARİHİ VE YERİ
3. Uluslararası ve 13. Akademik Geriatri Kongresi, 14 – 18 Ekim 2020 tarihlerinde Papillon Ayscha Otel ve Kongre Merkezi, Antalya’da düzenlenecektir.

TOPLANTI DİLİ
Toplantı dili Türkçe ve İngilizce’dir.

KAYIT MASASI
Kayıt masası, 14 – 18 Ekim 2020 tarihleri arasında, 08:00-22:00 saatleri arasında açık olacaktır.

YAKA KARTI
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında, sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

SERGİ ALANI
Toplantı boyunca katılımcı firmalar ürünlerini toplantı merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı toplantı boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

DAVET MEKTUBU
Kongre kaydını tamamlamış olan katılımcılara, kurumlara verilmek üzere talep edilecekleri kongre davet yazıları Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

KATILIM SERTİFİKASI
Toplantıya kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası 16 Ekim 2020 tarihinden itibaren verilecektir.

TRANSFER
Transfer ücreti çift yön 550 TL + KDV dir. Transfer taleplerinin transfer tarihinden en az 15 gün önce yazılı olarak kongre organizasyon sekretaryasına iletilmiş olması gerekmektedir.

İPTAL ŞARTLARI
Tüm rezervasyon iptallerinin Serenas Turizm’e yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

  • 14 Şubat 2020 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin tamamı iade edilecektir.
  • 14 Şubat – 2 Mart 2020 tarihi arasında bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin % 50’si iade edilecektir.
  • 2 Mart 2020 tarihinden sonra yapılan iptallerde, geri ödeme yapılmayacaktır.