KAYIT:

  Kongre Kaydı
Uzman
1000 TL
Asistan 850 TL
Fizyoterapist / Hemşire / Diyetisyen
850 TL
Firma Temsilcisi 850 TL

KONAKLAMA:

Papillon Ayscha Otel Kongre Merkezi
Tek Kişilik Oda İkinci Kişi Farkı
6.300 TL 2.200 TL
 • Tüm fiyatlara KDV eklenecektir. (KDV, kayıt için %18, konaklama için %8’dir.)
 • Konaklama fiyatları 4 gecelik fiyat olup, 14 Ekim giriş, 18 Ekim çıkışı kapsamaktadır. Konaklamalar her şey dahil şeklindedir.
 • Dış Katılım Bedeli
  Kongrenin tüm konaklama işlemlerinin Serenas Turizm aracılığı ile yapılması zorunludur. Serenas Turizm aracılığıyla konaklama yapılmaması durumunda kayıt ücretine 4 günlük paket 1.800 TL + KDV (%18) dış katılım bedeli eklenecektir. Dış katılım ücreti kayıt tipi ayırmaksızın tüm katılımcı ve firma temsilcisi misafirlerimizden alınmak durumundadır. Dış katılım ücretine bilimsel program ve aktiviteler süresince kongre merkezine giriş, öğle yemekleri, kahve molaları, tüm barlardan 09.00 – 18.00 saatleri arasında otel konsepti dahilinde yerli ve yabancı içecek servisleri dahildir.
 • Transfer ücreti çift yön 550TL + KDV dir. Transfer taleplerinin transfer tarihinden en az 15 gün önce yazılı olarak kongre organizasyon sekretaryasına iletilmiş olması gerekmektedir.
 • Kayıt-Konaklama işlemleri; akademikgeriatri@serenas.com.tr adresine talebinizi ileterek tarafınıza gönderilecek bütçe sonrasında, bütçenin onaylanması ve gerekli ödemelerin aşağıdaki hesap numaralarına yapıldığını gösteren banka dekontunun Serenas Turizm’e faks veya e-posta yoluyla ulaştırılması ile geçerli olacaktır. Sadece banka dekontu ile yapılacak başvurular ve bütçe konfirmesi verilmeyen talepler kabul edilmeyecek olup, bekleme listesine alınacaktır.
 • Serenas Turizm, doğması muhtemel vergi, harç, rüsum tutarlarındaki değişikliği fiyatlara yansıtma hakkını saklı tutar.

Kayıt – Konaklama İptal Şartları:
Tüm rezervasyon iptallerinin Serenas Turizm’e yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

 • 14 Şubat 2020 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin tamamı iade edilecektir.
 • 14 Şubat – 2 Mart 2020 tarihi arasında bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin % 50’si iade edilecektir.
 • 2 Mart 2020 tarihinden sonra yapılan iptallerde, geri ödeme yapılmayacaktır.
Ücretlerin yatırılacağı hesap numarası;
SERENAS ULUSLARARASI TURİZM KONGRE ORGANİZASYON A.Ş.
BANKA ADI HSBC BANK A.Ş.
BANKA SWİFT KODU HSBCTRIX
BANKA EFT KODU 123
ŞUBE ADI ESENLER ŞUBE
ŞUBE KODU 222
 TL IBAN TR 150012300106102669828200